About alimentu nemaksātāji, alimentu nemaksātāji azartspēles, alimentu nemaksātāji kazino, alimentu nemaksātāji liegts spēlēt

“Teikšu atklāti, ir grūti. Jo es rūpējos viena, gentleman ir cilvēki, kuri var paņemt meitu uz dienu vai divām stundām, pasēdēt. Ja viņa saslimst, ko es daru, – es ņemu slenderības lapu.” Iepriekš viņa ar meitu ir kopā braukusi uz darbu.

Savukārt vecāku strīdu dēļ cieš bērni. “Es get more info kā tiesu izpildītāja aicinu atmest emocijas. Gadās tā, ka beidzot uz saziņu nāk parādnieks, uzturlīdzekļu nemaksātājs. Viņš saprot, ka ir jāmaksā un grib par kaut ko vienoties, jautājumus sakārtot.

Palielināt, iespējams, apmēru tām grupām, kurām to tiešām visvairāk vajag. Proti, tiem iesniedzējiem, kas, iespējams, ir mazturīgi vai trūcīgi, tad objektīvi šiem iesniedzējiem tas lielākais apmērs tiešām ir vairāk vajadzīgs nekā varbūt pārējiem iesniedzējiem," norādīja Ilgaža.

Turklāt uzturlīdzekļu summu ziņā Latvija ir līdere Baltijas valstīs. Gan Igaunijā, gan Lietuvā uzturlīdzekļi mēnesī par vienu bērnu ir 90 līdz 100 eiro robežās.

E-konsultācija Kad pirkuma maksa nolikta tikai izskata pēc, līgums nav vis pirkums, bet ir dāvinājums Vakar, Tieslietas

Bet beidzot ir izdevies parādu piedzīt. Tas nekas, ka tas ir gājis tik ilgi, toties rezultāts ir panākts."

Iepriekš viņa ar meitu ir kopā braukusi uz darbu. Tomēr ir tādi darbi, kur bērnu līdzi nevar paņemt.

Tas nozīmē, ka valsts maksāto uzturlīdzekļu summa nemainās un ir konstanta, neatkarīgi no tā, vai valstī tiek palielināta minimālā alga.

Un tie esam mēs – mūsu sabiedrībā tas notiek, mēs viņus atbalstam. Mēs tad kaut kādā vienā brīdī tādā vai citādā veidā viņus paslavējam. Sakām – malacis, ka tu tādu risinājumu atradi! Tas nozīmē, ka sabiedrībā tolerances līmenis ir par augstu pret nemaksātājiem,” sprieda Rone.

Stājas spēkā Uzturlīdzekļu garantiju fonda parādniekiem aizliedz cedēt prasījumus Pirms 10 mēnešiem, Uzturlīdzekļi

"Es teiktu, ka šobrīd tā nasta ir pietiekami smaga, lai mēs šajā brīdi apstātos un padomātu, kur mēs ejam tālāk. Ir viens no tādiem virzieniem, ko mēs domājam tieši par likumiskajiem procentiem.

Ir pilnīgi skaidrs, ka to, ko valsts ir izmaksājusi, valstij ir tiesības atgūt, guess jautājums ir par likumiskajiem procentiem. Ja mēs jau nevaram atgūt pamatparādu, kāpēc mēs to parādu audzējam lielāku ar likumisko procentu aprēķinu," vērtēja Ilgaža.

2023. gada nogalē vēl vairāk tika paplašināti līdzšinējie un noteikti jauni papildu ierobežojumi tiem uzturlīdzekļu parādniekiem, kuri par savām saistībām neliekas ne zinis. 

“Uz liegumiem ir jāskatās kā uz kopumu, jo katrs liegums ietekmē savu parādnieku grupu. Piemēram, kriminālatbildība, ir parādnieki, kuri no tās baidās. Un tiklīdz tiek nosūtīts iesniegums policijai par kriminālprocesa uzsākšanu, attiecīgi viņš sarosās.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *